БИБЛИОТЕКА ШКОЛСКЕ 2021 / 2022. ГОДИНЕ

Данијела Илић

професор разредне наставе

Рођена 27. августа 1984. године у Ивањици. Основну и средњу школу завршила у Ивањици, а Учитељски факултет у Ужицу. Радила у Дому ученика средњих школа у Ивањици на месту васпитача. Од јануара 2010. године ради као библиотекар у ОШ ''Милинко Кушић'' у Ивањици. Звање библиотекара стекла је 2013. године у Народној библиотеци Србије. Поседује лиценцу за библиотекара.

Милица Михаљинац

професор латинског језика

Рођена 04. августа 1986. године у Ивањици. Основну и средњу школу завршила у Ивањици. Дипломирала на Филолошком факултету Универзитета у Београду 2009. године. Ради у Гимназији у Ивањици на месту професора латинског језика и као библиотекар у ОШ ''Милинко Кушић.''

Ана Роговић

професор српског језика и књижевности

Рођена 07. октобра 1984. године у Ивањици. У родном граду завршила основну школу и гимназију, а на Филолошком факултету Универзитета у Београду дипломирала на Катедри за српски језик и књижевност. Радила у ОШ ''Мићо Матовић'' у Мочиоцима (од 2010. године), у ОШ ''Вучић Величковић'' у Међуречју и у Техничкој школи у Ивањици. У ОШ ''Милинко Кушић'' ради од 2013. године.

Још од средњошколских дана у глави јој тиња Кантов категорички императив: ''Звездано небо нада мном и морални закон у мени!''

Милица Стефановић Поповић

професор шпанског језика и хиспанских књижевности

Рођена 20. фебруара 1988. године, у Беранама, Република Црна Гора. На Филолошком факултету Универзитета у Београду, на Катедри за шпански језик и хиспанске књижевности (основне и мастер студије), дипломирала 2011. године. У ОШ ''Милинко Кушић'' ради од априла 2012. године на радном месту наставника енглеског језика и библиотекара у школској библиотеци.