ЕВРОПСКА НЕДЕЉА СПОРТА ОБЕЛЕЖЕНА У ОДЕЉЕЊУ IV/2 - УЧИТЕЉИЦЕ ДУШИЦЕ САВИЋ

У оквиру обележавања Европске недеље спорта, у одељењу IV/2, професора разредне наставе ДУШИЦЕ САВИЋ, а у сарадњи са професором физичког и здравственог васпитања ЈАСМИНОМ МИЋИЋ, реализоване су занимљиве и несвакидашње спортске активности.

Час је замишљен као спој заједничких активности ученика, по једног од родитеља или тетке. Придружиле су се и сестре ученика које су студенти или средњошколци.

Весела дружина кренула је пут сале за физичко, где их је чекао полигон препрека, а пре тога загревање уз игру ,,Залеђеног чике''.

Циљ је био да се сви баве физичком активношћу, без обзира на године и физичку спремност. Професорка Јасмина Мићић низала је активности такмичарског карактера које су биле пропраћене смехом и аплаузима.

У завршном делу часа, родитељи су истакли најпозитивније утиске и предложили да оваквих активности буде чешће. Осмеси на фотографијама дочараће вам део атмосфере.

?>