КРИСТИЈАНОВ НОВИ КУТАК

Чланови Тима за сарадњу са Црвеним крстом, чији је руководилац професор разредне наставе ОЛГИЦА ЦВЕТКОВИЋ, покренули су и реализовали хуманитарну акцију прикупљања новчаних средстава за КРИСТИЈАНА KУЗМАНОВИЋА, ученика другог разреда наше школе чије је приземље куће оштећено у пожару. Прикупљен новац је искоришћен за уређење Kристијанове собе која је сада лепа, функционална и која пре свега одговара његовим потребама и жељама. Захваљујемо се свим ученицима, њиховим родитељима и запосленима који су још једном показали своју хуманост, саосећање и улепшали детињство овом дечаку.