ДВЕ ПРВЕ НАГРАДЕ ЗА УЧЕНИЦЕ НАШЕ ШКОЛЕ: АНТОНИНУ САВИЋ (III/1) И МАРИНУ ЈОВАНОВИЋ (VI/2) НА 12. КОНКУРСУ ЗА НАЈЛЕПШУ ДЕЧИЈУ ПЕСМУ ИВАЊИЧКОГ ДОМА КУЛТУРЕ

На овогодишњем 12. Kонкурсу ивањичког Дома културе за најлепшу дечију песму приспело је 180 радова из основних школа са подручја општине Ивањица.
Основци од 1. до 4. разреда написали су 109 песама а ученици од 5. до 8. разреда 71 песму.
Приспеле радове прегледао је селектор Kонкурса, песник Милијан Деспотовић.
Селектор је одабрао три награде за нижи узраст од 1. до 4. разреда и три награде за старије основце од 5. до 8. разреда.
Уз награђене, још преко 100 песама одабране су за објављивање у зборнику „Пупољци“.
Браво за ученице наше школе и њихове наставнице: САЊУ МИЋИЋ и СВЕТЛАНУ ПАНТЕЛИЋ! Свака част!