ПЛАСМАН УЧЕНИКА ОСМОГ РАЗРЕДА НАШЕ ШКОЛЕ, ЈАНКА ЈАКОВЉЕВИЋА (VIII/3), НА ДВА РЕПУБЛИЧКА ТАКМИЧЕЊА ИЗ МАТЕМАТИКЕ

Јанко Јаковљевић, ученик VIII/3 разреда наше школе, освојио је ПРВО место на окружном такмичењу из математике у Регионалном центру за таленте у Чачку и пласирао се на републичко такмичење из математике.
На такмичењу из математике у организацији Друштва математичара Србије, Јанко је, такође, освојио високо ПРВО место и стекао пласман на републичко такмичење.
Браво за Јанка и његову предметну наставницу МАРИНУ ГРУЈИЧИЋ као и за менторку МАРИЈУ ЂУКИЋ. Свака част!